Silivri istanbul oto Çekici

Silivri İstanbul Oto Çekici

İstanbul’un batıda bulunan ilçelerinden olan Silivri iş alanlarının geniş olması nedeniyle insanların gittikleri bir ilçedir. İlçeye gidiş veya dönüş esnasında araç sahiplerinin araçları ile ilgili sorunlar yaşamaları mümkündür. Kaza yapma veya yolda kalma en yaygın sorunlardandır. Bu sorunlarla karşılaşan araç sahipleri içinse Silivri İstanbul oto çekici zamanında müdahale ederek sorunun kısa sürede çözülmesini sağlar.

Silivri İstanbul Oto Kurtarıcı/Çekici Hangi Hizmetleri Verir?

Araçlarında sorunla karşılaşan kişiler Silivri İstanbul araç çekiciyi çağırarak sorunlarının araçları zarar görmeden kurtulmasını sağlarlar.

Oto kurtarıcı veya çekici olarak anılan firmanın araçlar için sunduğu hizmetler ise şunlardır;

  • Yol yardım
  • Oto kurtarma
  • Akü takviyesi
  • Benzin takviyesi
  • Yağ takviyesi

Bu hizmetlerin zamanında verilebilmesi için Silivri İstanbul oto çekiciye aracın sorun yaşadığı konumun doğru olarak bildirilmesi gerekir. Çekici ekipleri gerekli ekipmanlarla birlikte verilen konuma ulaşarak bu hizmetleri kaliteli şekilde verirler.

Silivri İstanbul Yol Yardım

Silivri’den İstanbul geneline veya İstanbul’un herhangi bir ilçesinden Silivri’ye yolculuk yapan kişilerin yol yardımı ihtiyacının ortaya çıkması olası bir durumdur. Yol yardımı aracın lastik patlama, akü bitme veya yakıt bitme durumlarında alınabilen bir hizmettir. Aracın yaşadığı duruma göre ekipler adrese gelerek aracın çalışır hale gelmesine yardımcı olurlar. Aracın gerekli yardım hizmetine rağmen hareket edememesi durumunda ise aracın yoldan çekilmesini sağlarlar.

Silivri İstanbul Oto Kurtarma

Oto kurtarma Silivri-İstanbul arasında verilen hizmetlerin içerisinde bulunur. Bilinmeyen nedenlerle yolda kalan araçların kurtarılması sağlanır. Kurtarma işlemi araca zarar verilmeden kurtarıcı araçlar kullanılarak gerçekleşir. Kurtarılan araç soruna çözüm bulunması için en yakın servise çekilir. Araç sahiplerinin talebine göre servis değişikliği yapmak mümkündür.

Silivri İstanbul Akü Takviyesi

Oto çekici Silivri İstanbul güzergahında araçlar için akü takviyesi sunar. Akünün bitmesi veya işlevini yitirmesi durumlarında araç modeline uygun aküyü tedarik ederek aracın yanına ulaşır. Akünün yenisi ile değiştirilmesinin ardından ise araç Silivri İstanbul güzergahındaki hareketine devam eder.

7-24 Silivri İstanbul Çekici Çağırma

Silivri ve İstanbul’un diğer bölgeleri arasında yolculuk eden bir kişinin aracının sorun yaşama zamanı asla belli olmaz. Birden aracın yolda kalması ve çeşitli nedenlerle kazaya karışması mümkündür. Bu da saat sınırlamasının yaşanmadığı durumdur. Bu sorunlarla karşılaşan kişiler için çalışan oto çekici 7-24 çağrı kabul eder. Böylelikle yaşanan sorunların anında çözüme kavuşturulmasına çalışılır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara arnavutköy oto çekici oto çekici çerkezköy oto çekici kundu rent a car kundu rent a car
Oto Çekici | Acil Çekici | En Yakın Oto Kurtarıcı