Selimpaşa Oto Çekici

Selimpaşa Oto Çekici

Her yerde hizmet veren firmamız her imkanı müşterilerine sunuyor. Selimpaşa oto çekici Araç kurtarma, yol yardımı gibi hizmetlerle bütün şehirlerde yardım kolu oluşturuyor. İnsanların mağduriyetini gidermek, araçlarındaki sorunlara çözüm olmak hedefindeyiz. Hiçbir araba yolda kalmasın diye sizlere en yakın yerdeyiz.

Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Oto kurtarma olarak müşterilerin tüm isteklerini karşılıyoruz.

Bunlar şu şekildedir;

  • Akü takviyesi
  • Yakıt ikmalleri
  • Yağ takviye hizmeti
  • Oto kurtarma
  • Tekne ve büyük araç taşıma
  • Motosiklet taşıma hizmeti

Gibi hizmetlerle ekstra masraf yapmadan tek bir fiyatla hepsini halledebilirsiniz.

Yol Yardımı Nasıl Yapılır?

Yolda kalan ve yardıma ihtiyacı olan kişiler kısa sürede rehavete kapılır. Bizler bu durumu kontrol altına alarak sistem oluşturup her konumda yol yardım imkanı sağlıyoruz. Araçlarınız yolda kaldığında, arızalandığında iletişim kurarak diledikleri yere götürebilirler.

Lastikleriniz patladı ve yolda kaldıysanız lastik değişim hizmeti de sunar. Aracınız kilitli kaldığında çilingir çağırmanıza gerek kalmadan oto kurtarma ve yol yardımı olarak hemen oradayız. Yakıtınız bitti ve yolda kaldıysanız yakıt ikmali ile yardımda bulunuyoruz. istanbul oto çekici olarak Hiçbir sıkıntı yaşamadan her şeyin hallolacağı garantisi verir.

selimpaşa oto çekici
selimpaşa oto çekici

Araç Çekme Nasıl Olur?

En çok tercih edilen sistemdir. Büyük araçlar, kamyonlar, minibüsler, otobüsler, tırlar ve karavanlar gibi araçlar hızlı bir müdahale ile kurtarılır. Öncelikle taşıtın büyüklüğüne ve boyutuna göre çekici türü belirlenir. Vinç yardımı gerekiyorsa yol yardım araçları da halatla çözüme kavuşturur. Hem güvenilir hem de garantili bir iş ağı sağlar. Vinçli sistemler kullanılır ve dikkatli bir şekilde araca yüklenir.

Yardım Servisleri İçerisinde Neler Vardır?

Aksilik yaşandığında, yolda lastik patlaması olduğunda lastik değiştirmeyi bilmiyorsanız uzman ekiplerden yardım istemeniz yerinde olacaktır. Lastiğinizin en hızlı şekilde değişmesi için ve tamiri içinde iletişim kurabilmeniz mümkün oluyor.

Hizmet Fiyatları Nasıldır?

Farklı hizmetler sunduğu için fiyatlarda da değişiklikler olabiliyor. Pek çok kriter mevcuttur. Aracın kaldığı yer ve mesafeler önemlidir. Merkeze yakın olanlara ve uzak olanlara ayrı tarifeler uygulanır. Ne var ki bu durumlarda da farklar olabiliyor.

Araçların özellikleri, durumları tonajları da fiyat kriterlerini etkiliyor. Genellikle çok büyük meblalar söz konusu değildir herkesin ortalama bütçesine göre uygun fiyat belirlemeleri yapılıyor.

Birçok hizmete karşılık performans olarak fiyata göre daha da zirvede yer alıyor. 7/24 hizmet alabilir, her sıkıntınızda iletişim adreslerinden ve telefon numaralarından ulaşabilir ve durumunuzu bildirebilirsiniz. Güvenin ve kalitenin tek adresidir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 9 Ortalama: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara arnavutköy oto çekici oto çekici çerkezköy oto çekici kundu rent a car kundu rent a car
Oto Çekici | Acil Çekici | En Yakın Oto Kurtarıcı