Gümüşyaka Oto Çekici

Gümüşyaka Oto Çekici

Araç sahibi olmanın olumlu yanları olduğu gibi olumsuz yönleri de bulunabilmektedir. Keyifli ve konforlu bir yolculuk bir anlık hatalı davranış ya da araçta meydana gelen arıza sebebiyle stresli hale gelebilir. Kimi zaman trafikte dikkatsizlik sonucu oluşan kazalar kimi zaman ise aküsü biten, tekerleği patlayan araçlar yarı yolda kalabiliyor. Böyle bir durumda her sürücünün yol yardım konusunda destek alabileceği oto çekici hizmeti olmalıdır.

Hızlı bir şekilde olay yerine ulaşarak, aracın gereksinimlerini karşılamak ve ihtiyaç halinde yetkili servise götürülmek üzere aracın çekilmesini sağlamak konusunda yıllar boyu hizmet veren gümüşyaka oto çekici kendi sektöründe güvenli kuruluşlar arasındadır.

Çekici Hizmetlerinde Güvenilirlik

Kişilerle ya da kurumlarla kurduğumuz her iletişimin sonucu güvene dayanmaktadır. Bu duygu onlarla iletişimi sürdürmemize neden olmaktadır. Bu nedene bağlı olarak kişiler yol yardımı konusunda rahatça ulaşabildikleri, fiyat performans uyumu yakalayabildikleri araç kurtarma çalışmaları yapan kuruluşları tercih etme eğilimindedirler.

Oto kurtarıcı olarak bir çekicinin dikkat etmesi gereken durumlar olarak;

  • Olay yerine hızlı bir şekilde ulaşmak,
  • Kazalı bir araç içinde bulunan insan faktörüne uygun işlem yapmak,
  • Hasarlı bir araca daha fazla zarar vermeden hassas çalışma yapmak,
  • Özel durumlarda aracı sarsmadan servise götürmek şeklinde sıralanabilir.

Gümüşyaka oto çekici bu koşulları sağlayarak çalışmalarını sürdürür.

Araç Sürücüsü Çekici Beklerken Neler Yapmalıdır?

Keyifli bir yolculuk sürerken aracı hareket edemeyecek duruma gelen sürücü, durum karşısında stresli ve gergin anlar yaşayabilir. Belirli davranışlar sergilenerek bu durum kontrol altında tutulabilmektedir.

  • Araç kullanıcılarının, çekici servisini aradıktan sonra aşağıda belirtilen hususlara dikkat ederek ilerlemesi önerilmektedir.
  • Aracı yol kenarında uygun bir yere çekmek,
  • Aracın o anda bulunduğu duruma ait fotoğraflarını çekmek,
  • Araç içinde durulmayacaksa özel eşyalarını yanına almak,
  • Çekici geldiğinde ise aracın nereye götürüldüğünün bilgisini almak.

Ayrıca çekici ile yapılan görüşme sırasında fiyat bilgisinin de önceden alınması fayda sağlamaktadır.

Çekici Ücretleri

Aracı yarı yolda kalmış bir sürücünün ilk anda yaşadığı stres beraberinde masraf yükünün vermiş olduğu kaygı ile birleşmektedir. Ancak bilinmelidir doğru davranıldığı zaman kişiye maliyetli olan bir durum söz konusu olmamaktadır.

Bazı araç kullanıcıları ufak çaplı kazalarda aracı ile yola devam ederek durumu daha zorlayıcı bir hale getirmektedirler. Gözle görülmeyen bir durum olsa dahi mutlaka bir profesyonelden yardım almak gerekecektir.

Bu unsurun yanı sıra fiyatlandırmayı etkileyen birçok etken söz konusu olmaktadır. Aracın hangi konumda olduğu, çekicinin bulunan konuma ne kadar uzakta olduğu, aracın bulunduğu arazinin durumu, aracın modeli ve tipi, kaç tane aracın çekilecek olduğuna göre değişkenlik göstermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara arnavutköy oto çekici oto çekici çerkezköy oto çekici
Oto Çekici | Acil Çekici | En Yakın Oto Kurtarıcı