Akbatı Oto Çekici

Akbatı Oto Çekici

Otomobil çekme işlemleri günümüz şartlarında özel çekici araçlarla yapılır. Eski tip çekiciler taşınacak aracın ön kısmını kaldırır ve bu şekilde çekerdi. Bu nedenle bu sektörün adı Akbatı oto çekici olmuştur. Yeni tip araçlar aracı kasasına alır ve taşır. Bu şekilde araç istenilen adrese kısa sürede taşınabilir.

Oto Çekici Araç Ve Özellikleri

Araç dünyasında farklı bir yere sahip olan oto çekici, bir nevi otomobil ambulansıdır. Arıza nedeniyle yolda kalan, trafiğe çıkamayan veya tamir amaçlı farklı bir adrese taşınması gereken araçlar oto çekiciyle taşınır.

Oto Çekici Acil Durumlar

Araçla yolculuk esnasında kaza durumu meydana geldiğinde ilk aşamada sağlık ekipleri çağrılır. Polis ve sağlık ekibi olay yerine gelir. Daha sonra aracın çekilmesi için oto çekici çağrılır. Aracın dört tekerleği zarar gördüyse vinç ile araca yüklenir.

Şehirler arası yollarda aracın arızalanması durumunda yapılması gereken işlem yol yardım ekiplerini çağırmaktır. Bu aşamada geç kalındığında veya amatör yöntemlerle sorun çözülmeye çalışıldığında zaman kaybı oluşur. Bununla birlikte yolcular için sağlık sorunları oluşmaya başlar. Yağmurlu veya karlı havalarda ise bu gibi durumlar daha tehlikelidir. Açlık veya susuzluk gibi sorunların yanı sıra donma tehlikesi de meydana gelebilir. Bu nedenle oto çekici kısa süre zarfında çağrılmalıdır.

Oto Çekici Hizmeti Ve Faydaları

Araç çekme işleminde ilk aşamada önemli olan konu doğru hareket etmektir. Eşten dosttan aracın çekilmesini istemek risklidir ve trafikte cezai müeyyide uygulanır. Bu riskli durumla karşılaşmamak için çekici çağırmak daha doğru olur. Çekici hizmeti;

  • Aracı güvenli bir şekilde taşır.
  • Aracı kasaya alırken özel tertibatlı araç ile bu işi gerçekleştirir.
  • Çekme yani taşıma işlemi esnasında aracın her hangi bir aksamı zarar görmez.
  • Zaman kaybı yaşanmaz.

Oto çekicilerin en önemli konularından biri de profesyonelliktir. Bu işte uzman olan ve modern araçlarla hizmet veren şirketler tercih edilmelidir.

Oto Çekici İrtibat Telefonu

Firmalar günün her saatinde gelen talepleri değerlendirmek için 7/24 hizmet vermektedir. Bu bağlamda gün boyu müşteri hizmetleriyle irtibat kurulabilir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara arnavutköy oto çekici oto çekici çerkezköy oto çekici kundu rent a car kundu rent a car
Oto Çekici | Acil Çekici | En Yakın Oto Kurtarıcı